Реприза и стручно усавршавање у установи

Наставници и ученици наше школе реализовали су пројекта Његош – историја, уметност, фантазија, поводом обележавања 200 година од рођења Његоша. Одржана су два јавна часа, у Малој Иванчи, 5.12.2013. и Малом Пожаревцу, 26.12.2013. Иако и један и други, због многобројних активности и присуства великог броја наставника, припадају стручном усавршавању у школи, онај у Малом Пожаревцу, био је део седнице Наставничког већа, и зато веома важан за промоцију рада школе и постигнућа ученика и наставника. Тада је представљено прво извођење јавног часа, и репризиран већи део. Део програма био је изведен у новој варијанти, као емисија истог типа (интервју), али са другим гостима и питањима. Како је то била предновогодишња емисија, имала је и додатне елементе који нису постојали у првој верзији. Анализа и дискусија су биле део самог програма, што је целу причу учинило необичном.

Слађана Галушка