Школске вести

Емисија ТВМ3 Школске вести по први пут је емитована у децембру 2013. поводом пројекта Његош – књижевост, уметност, фантазија и постала је важан део програмске шеме којим се презентује рад школе.
Уредница Марина Ружић, наставница енглеског језика, направила је прилог о школском пројекту и његовим учесницима као део вредновања пројекта. За израду прилога коришћене су фотографије, аудио и видео материјал са јавног часа.
Уредница је направила још једну емисију, а тема су позоришне представе из пројекта Бајка, које су ученици нижих разреда одиграли у априлу и јуну 2014. године у Поповићу, Малом Пожаревцу и Малој Иванчи. Она је гледалац, али и учесник у реализацији две представе (Бајка о бајци и Успавани принц), а кратки извештај којим је вредновала активности из пројекта илустрован је видео записом са премијера.
На овој страни могу се погледати оба прилога, а децембарски се налази и на страни посвећеној пројекту о Његошу.