Угледни час из историје

У четвртак, 30. маја у одељењу VII2 одржан је угледни час наставника Слободана Карановића под називом Песмом кроз историју. Часу су, осим седмака, присуствовали и ученици осмог разреда, као и наставнице Нада Аранђеловић, Тања Ћирковић и Данка Стојановић. Овај час је био веома занимљив и весео јер су ученици припремили и радо отпевали неколико лепих песама које су у вези са темама из градива историје од античког до савременог доба. Уз то су имали и кратке подсетнике на историјске појмове који су повезани са мотивима песама. Ученике је посебно инспирисало то што је наставник Слободан енергично певао са њима и сви заједно су заслужили аплауз присутне публике и најавили да ће сличне часове организовати и следеће школске године.

Данка Стојановић