Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Дечија недеља

Поводом обележавања Дечије недеље у школи су организоване разноврсне активности. Наставници и стручни сарадници су са  ученицима  разговарали о дечијим правима.
Одржан је састанак Ђачког парламента; ученици виших разреда су упознати са Акционим планом за 2015/2016. годину и договорен је начин реализације појединих активности. Педагог је са ученицима петог разреда одржао радионицу „Како разумети сопствена осећања“.
Наставници разредне наставе су у сарадњи са родитељима реализовали петодневни програм за ученике нижих разреда.
Више о активностима у Малој Иванчи прочитајте у прилогу Гордане Косанић.