Дан јабука

jabukaУченици млађих разреда у Малој Иванчи су заједно са својим учитељима и родитељима обележили Дан јабука 20. октобра 2022. године.
Публици је приређено уживање уз водитеље, рецитаторе, представу и веселе игрице и надметања Ко ће пре појести јабуку, Ко ће пре пренети јабуку. Присутни су гласали за најукусније специјалитете од јабука, које су припремили ученици са родитељима. Након пребројених гласова, из сваког одељења је награђен по један ученик: Дида Тришић I1, Урош Ристић II1, Маша Костадиновић III1 и Лука Илић IV1. Њима су подељене и дипломе.
Активност је реализована успешно и у сјајном расположењу. Поред стицања нових знања и добре забаве, развијена је и побољшана међусобна сарадња ученика, родитеља и наставника, као и тимски рад.
Фотографије се могу погледати на фејсбук страници школе.

Слађана Миловановић