Новогодишњи базар у Сопоту

У среду, 22. децембра 2021. године, ученици млађих разреда ОШ „Милорад Мића Марковић“, учествовали су на Новогодишњем базару, одржаном на платоу преко пута зграде Општине Сопот.
Сваке године пред новогодишње празнике деца и наставници свих основних школа и њихових издвојених одељења, излажу на штандовима новогодишње украсе који су сами направили па су тако и ове године. Овогодишњи базар су обележили предмети од природних материјала, прилагођени празницима и прославама, а ученици су искористили прилику да покажу своје трговачке способности. Базар је реализован у лепом расположењу и деца су уживала у продаји и дружењу са вршњацима и својим учитељима.
Председник општине је присуствовао овом догађају и поделио пригодне поклоне ученицима.

Слађана Миловановић

bazar