Споразумевање, комуницирање

ntc1У одељењу III 1 на часу ликовне културе реализована је радионица „Споразумевање, комуницирање“ 5. новембра 2021. године.

Након обрађене песме Душка Радовића „Страшан лав“, ученици су ликовно представили песму.
Радионица је реализована уз примену НТЦ програма. Ученици су били у ситуацији да кроз НТЦ програм подижу ниво интелектуалних способности, као и да превазиђу поремећај пажње и концентрације током обављања наставних активности  школи. Истовремено су имали прилику да вежбају координацију покрета и моторике. Свако од њих је индивидуално цртао  радове, који су после били изложени у холу школе.
На овај начин наставник има прилику да уочи даровите ученике и подстакне развој њихових способности.
Радионица је реализована у лепом расположењу. Сви планирани циљеви су остварени.

Александра Милосављевић