Дечија недеља у Малом Пожаревцу 2021.

decijaУченици од првог до четвртог разреда у Малом Пожаревцу обележили су различитим активностима Дечију недељу од 4. до 8. октобра 2021.
Учитељице су разговарале са ученицима о дечијим правима, обавезама и поштовању правила. Реализоване су радионице о пријатељству.

Ученици су организовано, по одељењима посетили Библиотеку „Љубивоје Гајић“ и са библиотекарком Виолетом Буквић реалиовали ликовно-литерарну радионицу „Наше наслеђе кроз прошлост“.

Ученици другог, трећег и четвртог разреда организовали су приредбу поводом пријема првака у Дечији савез. Ученицима се посебно допао спрортски дана када су били у прилици да покажу своје вештине у савладавању полигона препрека и штафетним играма.

Све активности су реализоване уз поштовање препоручених епидемиолошких мера, у добром расположењу и лепом дружењу.

Фотографије активности поводом Дечије недеље могу се видети на блогу Моја мала дружина и истоименој фејсбук страници.

Гордана Косанић