Дечија недеља 2021. у Малој Иванчи

У периодуод 4. до 8. октобра у ОШ „Милорад Мића Марковић“, у Малој Иванчи, обележена је Дечија недеља, под слоганом „Дете је дете, да га волите и разумете".
На нивоу од првог до четвртог разреда учитељи су са својим ђацима, многобројним активностима, обележили Дечију недељу.
Првог дана учитељи су разговарали са ученицима о дечијим правима и другарству. Другог дана Дечије недеље одржана је мала приредба, поводом пријема првака у Ђачки савез. Ученици другог, трећег и четвртог разреда су се представили првацима рецитовањем, певањем и глумом, а потом и прваци њима. Осталим данима, у складу са епидемиолошком ситуацијом, учитељи су на нивоу одељења организовали многобројне креативне, ликовне и спортске активности.

Активности забележене фотографијама могу се видети на одељенским фејсбук страницама Ђачки блог, Милица и ђаци и Учитељица Александра и ђаци.

Слађана Миловановић