Брзином до звезда

zvezdeОсновна школа „Милорад Мића Марковић“ је 1. јуна 2021. године била домаћин међушколског спортског такмичења „Теленор Брзином до звезда“ у спринту на 30 метара. Такмичиле су се три школе са територије општине Сопот, ОШ „Јелица Миловановић“ из Сопота, ОШ „Цана Маријановић“ из Раље и наша школа. Учествовало је 48 ученика. Такмичари су били спремни, весели и уживали су док су их са трибина бодрили другари.
Ученици који су стигли до финала представљаће нашу општину на градском такмичењу.
Нашу школу ће представљати Анастасија Пантелић III1, Хелена Мaрковић III1, Дуња Гајић III2 и Младен Милутиноовић IV1.
Ученици наше школе Анастасија Пантелић III1 и Младин Милутиновић IV1, као победници финалне трке, изабрани су за капитене општинског тима.

Фотографије са овог спортског догађаја могу се погледати на школској фејсбук страници и званичној страници Теленор Брзином до звезда.

Марина Луковић