Дан школе 2021.

skola 001Драги наши ђаци, родитељи и сви запослени, срећан нам рођендан!

Иако овај дан не можемо прославити на начин на који смо навикли, нећемо да очајавамо!

Поносни смо на све наше ђаке јер протекле године нису одустали од знања!

Поносни смо на све вас јер сте превазишли специфичне услове рада и наставили да бриљирате!

Драги наши осмаци, пред вама су сада нове могућности, пуне разних авантура и лекција. Надамо се да сте узбуђени пред кораком новог, другачијег искуства и да ће вам даљи напредак омогућити да постигнете све што зажелите.
Врата наше мале школе ће за вас увек бити отворена!

Свим ученицима и њиховим родитељима се много захваљујемо на стрпљењу. Без вашег труда и посвећености, резултати које смо постигли у новим околностима, не би били ни приближно овако сјајни.

Посебну захвалницу упућујемо свим нашим запосленима који су потврдили своје вештине и таленте на један нов начин. Желимо да ваш рад и труд наставе да оплемењују нашу заједницу.

Нека је срећан Дан школе свима који су били или су сада део ње!

Како је обележен овај важан дан, погледајте у филму Дан школе 2021.

Фотографије, цртеже, сликовницеи честитке можете погледати на фејсбук страници Mилорад Мића Марковић.

Ксенија Илић, директор школе