У сусрет Ускрсу

Током априла 2021. ученици млађих разреда у Малом Пожаревцу реализовали су неколико радионица поводом најрадоснијег хришћанског празника Ускрса. Ученици су прво израђивали ликовне радове на тему Ускрса. Затим су уз помоћ родитеља правили разне ускршње аранжмане.

У четвртак, 29. априла 2021. године, реализована је завршна радионица која је обухватила осликавање јаја. Тог дана све радове смо изложили у школском дворишту. На крају активности ученици су извлачили папир са именом другара којем треба нешто да се поклони. Било је занимљиво пошто су учествовали сви ученици млађихх разреда.

Деца су са великом радошћу учествовала у свим радионицама, што сведоче многобројне фотографије, од којих је учитељица направила филм. Радови и филм могу се погледати на блогу Моја мала дружина и на фејсбук страници истог имена Моја мала дружина

Гордана Косанић