Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Дечија недеља у Малој Иванчи 2020.

Овогодишња Дечија недеља под слоганом „Подељена срећа два пута је већа“ у одељењу IV1 почела је разговором о дечијим правима и о срећи.

Током целе недеље смењивале су се разне активности, са циљем обележавања Дечије недеље. Ученици су рецитовали песме о другарству, на часу ликовне културе су цртали свог најбољег друга, а на часу одељенске заједнице реализована је креативна, психолошка радионица „Да си на мом месту“, којој су се ученици посебно радовали. На нивоу смене од I до IV разреда организован је спортски дан, где су се смењивале разноразне спортско- такмичарске активности.

Последњег дана Дечије недеље организована је мала приредба, у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом, у којој су учествовали оченици од првог до четвртог разреда. На приредби су старији ученици пожелели добродошлицу првацима и свако одељење се представило на свој начин, кроз глуму и рецитал.

Слађана Миловановић