Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Организација наставе у јуну 2020.

Обавештавамо све ученике и њихове родитеље да ће се учење на даљину, у складу са инструкцијама Министарства просвете, науке и технолошког развоја, завршити у мају, а након тога, од 1. јуна 2020. године, следи постепена нормализација услова рада и отварање школских објеката.

Рад у школи биће организован у складу са прописаним мерама поводом заштите и сузбијања епидемије КОВИД-19. О распореду доласка ученика и њиховим активностима, ученике ће обавестити одељењске старешине. Оквирни план активности, предложен од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, за период од 1. до 19. јуна, можете видети у пратећем документу.