Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Онлајн курсеви енглеског језика

Драги ђаци,

Обавештавамо вас да смо у сарадњи са Савременом основном школом обезбедили бесплатне онлајн курсеве енглеског језика.
Овим курсевима Савремена основна школа пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика и да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.
Уколико сте ђак од V до VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика, позивамо вас да се пријавите за бесплатан онлајн курс енглеског језика код свог наставника, који ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.
Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве, добићете на имејл адресу сва потребна упутства за похађање изабраног онлајн курса.
Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.