Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Дан шале и смеха

У оквиру рада секције обележен је Дан смеха и шале 26. децембра 2019. године различитим наступима ученика. Неки су изабрали рецитовање, неки глуму, а неки имитације различитих личности и тако показали своје таленте.
Овом забавном часу присуствовали су директор, помоћник директора, учитељице и ученици четвртог разреда у улози жирија.
Речи похвале ученици су добили од свих присутних. Четвртаци су као најбољег изабрали. Немању Павића, за директорку и помоћника директора најбоља је била Тамара Грујић, а за учитељицу Љиљану - Тамара Кретић.
На овом часу није био битан победник. Најважније је било смејати се и добро се забавити.

Софија Зећовић