Хуманитарни турнир

Под слоганом „Да се Исидора врати у школу“ одржан је хуманитарни турнир у Малој Иванчи у петак 20. децембра 2019. године. На турниру су учествовали ученици од петог до осмог разреда из Мале Иванче и Малог Пожаревца. Дечаци су се такмичили у фудбалу, а девојчице у кошарци. Екипе, којих је било осам, дале су све од себе и играле су одлично.
Публика је са трибина бодрила такмичаре. Учесници турнира, као и публика знали су да је основни циљ прикупљање новца за малу Исидору, тако да нико није обраћао пажњу на резултате. Ову акцију коју су осмислили чланови Ђачког парламента подржала је и локална заједница. Посебно се захваљујемо фудбалским клубовима „Младост“ и „ДМТ“ из Мале Иванче на подршци и донацији.
Нашој малој другарици Исидори желимо брз опоравак и да се што пре врати у своју учионицу.

Марија Јовановић V1

IMG 20191220 114930