Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Брзином до звезда

Градско такмичење у трчању на 35 метара одржано је у Штарк арени 17. новембра 2019. године под називом пројекат „Брзином до звезда“. Ученици ОШ „Милорад Мића Марковић“ из Мале Иванче и ОШ „Јелица Миловановић“ из Сопота представљали су општину Сопот. На овом такмичењу за нашу општину трчало је 16 дечака и 16 девојчица. Ученик Младен Милутиновић је дошао до полуфинала. Сви остали ученици су добили утешне награде, освојене у додатним активностима на полигону.

Ово је једно лепо искуство за ученике јер су се поред такмичења фино забавили.

Милица Лучић