Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Месец књиге и школских библиотека

biblioТоком октобра и новембра 2019. године у нашој школи обележен је Месец књиге и школских библиотека.

У Малој Иванчи на часовима новинарске секције библиотекар је са ученицима разговарао о потреби да се чита, о омиљеним књигама и књижевним јунацима.

Ученици су показали колико им је важно читање - говорили су о својим омиљеним књижевним делима и ликовима, препоручили их другарима да и они прочитају, цртали и писали саставе на тему „Моја омиљена књига“.
Најбољи радови биће објављени у следећем броју школског часописа „Чаролије“.

Ученица Симонида Марковић V1 нацртала је лого за школску библиотеку и фејсбук страницу секције.

Марина Луковић