Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

На Партизановој утакмици

utakmicaУ четвртак, 19.септембра 2019. године, ученици од петог до осмог разреда наше школеи шли су у Београд на утакмицу фудбалског клуба Партизан коју је играо против фудбалског клуба Азис Алкмар. Са ђацима су ишли наставници Мирослав Станковић и Слободан Карановић унапред организованим превозом. На улазу у стадион сви ученици су добили заставице за навијање.
Атмосфера је била дивна, сви су навијали и бодрили српску екипу без обзира да ли неко навија за Звезду или Партизан.

Сви присутни су показали прави спортски дух. Чуле су се навијачке песме и аплаузи. Резултат је био нерешен 2:2.
Кући смо се вратили са сјајним успоменама и у дивном расположењу.

Марија Јовановић V1