Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС Канал 3) за ученике основне школе.

Распоред по разредима ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја, www.rasporednastave.gov.rs.

Вулкани и планине

vulkaniОбрађујући наставну тему на часовима географије „Планета Земља, вулкани и настанак планина“, ученици V2 су израђивали макете вулкана, младих веначних и громадних планина од различитих материјала - глинe, гипсa, картонa, новинa.

Били су веома маштовити и креативни и припремили су наставна средства за наредне генерације .

Сви ученици који су учествовали у изради макета, сами су анализирали и прогласили најлепше радове.

Предметном наставнику је само остало да награди све вредне ученике највишом оценом за практичне радове.

Радица Јаћимовић