Нова школска година почиње у петак 1. септембра

ОШ "Милорад Мића Марковић"

Мала Иванча

Изабери писмо

Школски пројекти

Наставници и ученици наше школе реализују веома успешне часове пројектне и тематске наставе.

Овде представљамо активности из школских пројеката.

2016/2017.

Током првог полугодишта 2016/2017. године реализоване су активности у оквиру неколико пројеката:

1. „Очување културне баштине“ за ученике четвртог разреда
2. „Дигиталне збирке“ за ученике седмог разреда
3. „Јубилеји“ за ученике свих разреда

Активности из пројеката „Очување културне баштине“ и „Дигиталне збирке“ представљени су и кроз радове пријављене на конкурс „Дигитални час“. Рад „Дигиталне збирке“  је освојио трећу награду, а у Зборнику радова су оба рада,

Пројекти су представљени  и у школском листу Чаролије, број 27.

2015/2016.

Школска 2015/2016. година доноси нове пројекте. Коначни продукти и извештаји о њима представљају се на посебној страни под називом Пројекти 2015/2016.

Пројекти су представљени и у школском листу Чаролије, бројеви 23 - 26.

2014/2015.

У школској 2014/2015. години реализовано је више пројеката. Коначни продукти и извештаји о њима представљени су на посебној страни под називом Пројекти 2014/2015.

Активности из пројеката Здрав живот и Одељењски часопис, представљени су и кроз радове пријављене на конкурс „Дигитални час“. У Зборнику радова су три рада:

1. „Здрав живот“, аутори Љиљана Вићовац и Слађана Галушка,

2. „Здрав живот - Healthy life“, аутори Јелена Стевановић, Мирослав Станковић и Слађана Галушка,

3. „Одељењски часопис Радост“, аутори Ружица Будимкић и Слађана Галушка.

2013/2014.

Током школске 2013/2014. године у школи је почела да ради и Телевизија M3.

Емисије Повратак у прошлост, Времеплов и Озбиљни разговори, у оквиру обележавања 200 година од рођења Његоша, налазе се на страни Медијска презентација.

Приказ активности у реализацији јавног часа за обележавање 200 година од рођења Његоша, налази се на страни Реприза.

Активности настале током пројекта Бајка  и текстови које су драматизовали и извели ученици налазе се на страни Сликовница.

Емисије Вести M3 погледајте на страни Школске вести.

Представу Сумњиво лице у оквиру угледног часа можете погледати на страни Сумњиво лице у Малој Иванчи.

Његош - историја, уметност, фантазија
Бајка
Школа и позориште

Активности из пројеката су представљене кроз радове пријављене на конкурс Креативне школе 2013/2014. Сви радови су ушли у Базу знања.

У категорији од првог до четвртог разреда нашла су се четири рада:

У категорији од петог до осмог разреда су два рада из наше школе:

2017 Copyright OŠ Milorad Mića Marković Rights Reserved